This site uses cookies. When you browse the site you are consenting to its use. Know more.

Blocked content!
Know more about: Academy points

The content you tried to access is Exclusive to level 1 and above...

To see the highlighted Tips from our expert members with better results you must:

  1. Have your login done here at BettingAcademy.com;
  2. Be at least level 1 here at the Academy.

See how to get Academy points:


Soccer Matches

Choose day competitions
Europe

England

Portugal

Italy

Brazil

Mexico

Netherlands

Sweden

China PR

Paraguay

Peru

Austria

Egypt

World

Kazakhstan

Moldova

Armenia

Slovakia

Republic of Ireland

Chile

Romania

Czech Republic

+11 blocked competitions
Ecuador

Colombia

Czech Republic

Uruguay

Israel

Romania

Ukraine

Finland

Austria

England

Brazil


C Hour Home   Away  
22:15

Luton

vs

Man Utd

22:00

Slavia

vs

Midtjylland

22:00

Maccabi TA

vs

Salzburg

22:00

Krasnodar

vs

PAOK

21:30

Crawley Down

vs

Hendon

21:30

Hartley

vs

Erith & B.

21:30

East Grinstead

vs

Worthing

21:30

Cowes

vs

Weston-super-M

21:45

Lancaster

vs

Runcorn T

21:45

Aylesbury Utd

vs

Moneyfields

21:45

Coggeshall

vs

Stansted

21:45

Horsham

vs

Kingstonian

21:45

Hednesford

vs

Long Eaton

21:45

Hastings Utd

vs

Chesham Utd

21:45

Brantham

vs

St Ives

21:45

Quorn

vs

Matlock

21:45

South Park

vs

Bognor Regis

21:45

Chipstead

vs

Deal

21:45

Little Common

vs

Corinthian

21:45

Barwell

vs

Bedworth Utd

21:45

Tadley Calleva

vs

Truro

21:45

West Allotment

vs

Hyde Utd.

21:45

Harlow

vs

Waltham Abbey

21:45

Merstham

vs

Dunstable

21:45

Bowers&Pitsea

vs

Hornchurch

21:45

Buxton

vs

Belper

21:45

Margate

vs

Hayes&Yeading

21:45

Taunton

vs

Wantage

21:45

Whitley Bay

vs

Witton Albion

21:45

Frome

vs

AFC Stoneham

21:45

Ely

vs

Biggleswade

21:45

West Auckland

vs

Runcorn L

21:45

Winchester

vs

Clevedon

21:45

Leiston

vs

Biggleswade

21:45

Leek

vs

Mickleover

21:45

Shifnal

vs

Alvechurch

21:45

Bedfont

vs

Lewes

21:45

Grantham

vs

Rushall

21:45

Frickley

vs

Marine

21:45

Stamford

vs

AFC Sudbury

21:45

Longridge Town

vs

Charnock Rich.

21:45

Tadcaster

vs

Litherland

21:45

Merthyr

vs

Poole

21:45

Kings

vs

Clacton

21:45

City of Liv.

vs

Morpeth

21:45

Yate

vs

Bristol Manor

21:45

Walthamstow

vs

Margaretsbury

21:45

Steyning Town

vs

Sheppey Utd

21:45

AFC Mansfield

vs

Gainsborough

21:45

Chatham

vs

Southall

21:45

Staines

vs

Walton Casuals

21:45

Coalville

vs

Sheffield

21:45

Consett

vs

Stockton

21:45

Haverhill

vs

Maldon

21:45

Utd Manchester

vs

Pontefract

21:45

Potters Bar

vs

East Thurrock

21:45

Supermarine

vs

Shepton

21:45

Barking

vs

Dunstable

21:45

Daventry

vs

Evesham Utd

21:45

Cambridge

vs

Stowmarket

21:45

Corinthian

vs

Sevenoaks

21:45

Tamworth

vs

Stourbridge

21:45

Nuneaton

vs

Loughborough

21:45

Cobham

vs

Risborough

21:45

Chasetown

vs

Basford Utd

21:45

Rushden & D.

vs

Newark Flow.

21:45

Leighton

vs

Mildenhall

21:45

Chichester

vs

Cribbs

21:45

Sunderland RCA

vs

Prescot Cables

21:45

Dereham

vs

Canvey Island

21:45

Radcliffe

vs

Workington

21:45

Saltash Utd

vs

Cirencester

21:45

Cinderford

vs

Wootton

21:45

Burnham

vs

Northwood

21:45

West Bridgford

vs

Halesowen

21:45

Banbury Utd

vs

Carlton

21:45

Chertsey

vs

Leatherhead

21:45

Ashford Utd

vs

Bracknell

21:45

Whyteleafe

vs

Binfield

21:45

Westfields

vs

Worksop

21:45

Barnstaple

vs

Wimborne

21:45

Atherton

vs

Bamber Bridge

21:45

Bury Town

vs

Brightlingsea

21:45

Fairford

vs

Sholing

21:45

Haringey B

vs

Tunbridge

21:45

Coventry S

vs

Ilkeston Town

21:45

Whitby

vs

Rylands

21:45

Warrington

vs

South Shields

21:45

Long Melford

vs

Cheshunt

21:45

Royston

vs

Wroxham

21:45

Chalfont

vs

Farnborough

21:45

Tividale

vs

Nantwich

21:45

Mossley

vs

Ramsbottom

21:45

Frimley

vs

Marlow

21:45

Haywards Heath

vs

Hanwell

21:45

Welwyn Garden

vs

Bishop's Stort

21:45

Scarborough A

vs

Ashton Utd

21:45

Peterb. Sports

vs

Enfield Town

21:45

Bromsgrove Sp.

vs

Stratford

21:45

Stalybridge

vs

Bishop A

21:45

Marske Utd

vs

Trafford

21:45

Hanley Town

vs

Redditch Utd

21:45

Christchurch

vs

Dorchester

22:00

Lowestoft

vs

Aveley

22:00

Skelmersdale

vs

Bootle