- Academy »
- Stats »
- I Liga Poland »
- 2018/2019 »
- All Games
Competition
I Liga 2018/2019
Poland
Games
Regular Season | |||||||||
Fri | 20.Jul.2018 - 18:45 | Garbarnia Kraków | 0-2 | Stal Mielec | Gam1 | 15 | |||
Fri | 20.Jul.2018 - 20:30 | Chrobry Głogów | 0-1 | ŁKS Łódź | Gam1 | 4 | |||
Fri | 20.Jul.2018 - 21:00 | Chojniczanka Chojnice | 3-3 | Sandecja Nowy Sącz | Gam1 | 4 | |||
Sat | 21.Jul.2018 - 18:00 | Nieciecza | 1-2 | Bytovia Bytów | Gam1 | 1 | |||
Sat | 21.Jul.2018 - 18:45 | Odra Opole | 2-1 | Tychy 71 | Gam1 | 2 | |||
Sat | 21.Jul.2018 - 19:00 | Katowice | 0-1 | Podbeskidzie | Gam1 | 2 | |||
Sat | 21.Jul.2018 - 21:00 | Raków Częstochowa | 3-0 | Puszcza Niepołomice | Gam1 | 2 | |||
Sat | 21.Jul.2018 - 21:30 | Jastrzębie | 1-2 | Wigry Suwałki | Gam1 | 5 | |||
Fri | 27.Jul.2018 - 18:45 | Warta Poznań | 1-1 | Garbarnia Kraków | Gam2 | 23 | |||
Sat | 28.Jul.2018 - 16:00 | Bytovia Bytów | 0-0 | Stomil Olsztyn | Gam2 | ||||
Sat | 28.Jul.2018 - 18:00 | Wigry Suwałki | 1-1 | Chojniczanka Chojnice | Gam2 | 2 | |||
Sat | 28.Jul.2018 - 18:45 | ŁKS Łódź | 0-1 | Katowice | Gam2 | 1 | |||
Sat | 28.Jul.2018 - 19:00 | Podbeskidzie | 1-2 | Nieciecza | Gam2 | 1 | |||
Sat | 28.Jul.2018 - 19:00 | Odra Opole | 1-0 | Sandecja Nowy Sącz | Gam2 | ||||
Sat | 28.Jul.2018 - 20:00 | Tychy 71 | 1-1 | Chrobry Głogów | Gam2 | 2 | |||
Sat | 28.Jul.2018 - 21:00 | Raków Częstochowa | 2-2 | Jastrzębie | Gam2 | 1 | |||
Sun | 29.Jul.2018 - 20:23 | Puszcza Niepołomice | 1-0 | Stal Mielec | Gam2 | ||||
Fri | 03.Aug.2018 - 20:00 | Odra Opole | 2-2 | Wigry Suwałki | Gam3 | 22 | |||
Fri | 03.Aug.2018 - 21:00 | Chojniczanka Chojnice | 2-1 | Raków Częstochowa | Gam3 | 8 | |||
Fri | 03.Aug.2018 - 21:30 | Katowice | 1-1 | Tychy 71 | Gam3 | 7 | |||
Sat | 04.Aug.2018 - 18:00 | Jastrzębie | 0-2 | Puszcza Niepołomice | Gam3 | 1 | |||
Sat | 04.Aug.2018 - 18:00 | Nieciecza | 1-1 | ŁKS Łódź | Gam3 | 2 | |||
Sat | 04.Aug.2018 - 18:00 | Warta Poznań | 1-0 | Stal Mielec | Gam3 | ||||
Sat | 04.Aug.2018 - 18:45 | Chrobry Głogów | 0-0 | Sandecja Nowy Sącz | Gam3 | 2 | |||
Sat | 04.Aug.2018 - 19:00 | Podbeskidzie | 1-3 | Stomil Olsztyn | Gam3 | ||||
Sun | 05.Aug.2018 - 18:00 | Garbarnia Kraków | 0-3 | Bytovia Bytów | Gam3 | 1 | |||
Fri | 10.Aug.2018 - 21:30 | Raków Częstochowa | 1-0 | Odra Opole | Gam4 | 6 | |||
Sat | 11.Aug.2018 - 17:00 | Bytovia Bytów | 1-2 | Stal Mielec | Gam4 | 2 | |||
Sat | 11.Aug.2018 - 18:00 | ŁKS Łódź | 1-0 | Stomil Olsztyn | Gam4 | ||||
Sat | 11.Aug.2018 - 18:00 | Wigry Suwałki | 0-1 | Chrobry Głogów | Gam4 | 1 | |||
Sat | 11.Aug.2018 - 18:45 | Jastrzębie | 0-0 | Chojniczanka Chojnice | Gam4 | ||||
Sat | 11.Aug.2018 - 19:00 | Podbeskidzie | 0-0 | Garbarnia Kraków | Gam4 | 3 | |||
Sat | 11.Aug.2018 - 20:00 | Puszcza Niepołomice | 0-1 | Warta Poznań | Gam4 | 2 | |||
Sat | 11.Aug.2018 - 20:00 | Tychy 71 | 2-1 | Nieciecza | Gam4 | 1 | |||
Sat | 11.Aug.2018 - 20:10 | Sandecja Nowy Sącz | 1-0 | Katowice | Gam4 | ||||
Fri | 17.Aug.2018 - 20:00 | Odra Opole | 1-2 | Jastrzębie | Gam5 | 13 | |||
Fri | 17.Aug.2018 - 20:00 | Nieciecza | 1-1 | Sandecja Nowy Sącz | Gam5 | 5 | |||
Fri | 17.Aug.2018 - 20:00 | Tychy 71 | 0-3 | Stomil Olsztyn | Gam5 | ||||
Fri | 17.Aug.2018 - 21:00 | Chojniczanka Chojnice | 1-1 | Puszcza Niepołomice | Gam5 | 4 | |||
Fri | 17.Aug.2018 - 21:30 | Stal Mielec | 0-1 | Podbeskidzie | Gam5 | 2 | |||
Sat | 18.Aug.2018 - 18:00 | Garbarnia Kraków | 3-2 | ŁKS Łódź | Gam5 | 5 | |||
Sat | 18.Aug.2018 - 18:45 | Chrobry Głogów | 0-1 | Raków Częstochowa | Gam5 | ||||
Sat | 18.Aug.2018 - 21:00 | Katowice | 2-0 | Wigry Suwałki | Gam5 | 1 | |||
Wed | 22.Aug.2018 - 18:45 | ŁKS Łódź | 0-2 | Stal Mielec | Gam6 | 7 | |||
Wed | 22.Aug.2018 - 19:00 | Podbeskidzie | 4-1 | Warta Poznań | Gam6 | 10 | |||
Wed | 22.Aug.2018 - 19:00 | Wigry Suwałki | 3-2 | Nieciecza | Gam6 | 4 | |||
Wed | 22.Aug.2018 - 20:00 | Puszcza Niepołomice | 1-3 | Bytovia Bytów | Gam6 | 10 | |||
Wed | 22.Aug.2018 - 20:10 | Sandecja Nowy Sącz | 1-0 | Stomil Olsztyn | Gam6 | ||||
Wed | 22.Aug.2018 - 21:00 | Raków Częstochowa | 2-0 | Katowice | Gam6 | 7 | |||
Wed | 22.Aug.2018 - 21:00 | Jastrzębie | 0-0 | Chrobry Głogów | Gam6 | 8 | |||
Wed | 22.Aug.2018 - 21:00 | Chojniczanka Chojnice | 4-1 | Odra Opole | Gam6 | 6 | |||
Wed | 22.Aug.2018 - 21:30 | Tychy 71 | 5-0 | Garbarnia Kraków | Gam6 | 8 | |||
Sat | 25.Aug.2018 - 17:00 | Bytovia Bytów | 1-1 | Podbeskidzie | Gam7 | ||||
Sat | 25.Aug.2018 - 18:00 | Warta Poznań | 0-2 | ŁKS Łódź | Gam7 | ||||
Sat | 25.Aug.2018 - 21:00 | Katowice | 0-1 | Jastrzębie | Gam7 | 1 | |||
Sun | 26.Aug.2018 - 18:00 | Odra Opole | 1-1 | Puszcza Niepołomice | Gam7 | ||||
Sun | 26.Aug.2018 - 18:00 | Garbarnia Kraków | 0-1 | Sandecja Nowy Sącz | Gam7 | ||||
Sun | 26.Aug.2018 - 18:00 | Wigry Suwałki | 2-0 | Stomil Olsztyn | Gam7 | ||||
Sun | 26.Aug.2018 - 20:00 | Chrobry Głogów | 2-0 | Chojniczanka Chojnice | Gam7 | ||||
Sun | 26.Aug.2018 - 21:00 | Nieciecza | 0-1 | Raków Częstochowa | Gam7 | 1 | |||
Mon | 27.Aug.2018 - 19:00 | Stal Mielec | 1-1 | Tychy 71 | Gam7 | 8 | |||
Fri | 31.Aug.2018 - 18:45 | Odra Opole | 3-0 | Chrobry Głogów | Gam8 | 2 | |||
Fri | 31.Aug.2018 - 19:00 | Wigry Suwałki | 2-1 | Garbarnia Kraków | Gam8 | 17 | |||
Sat | 01.Sep.2018 - 16:00 | Raków Częstochowa | 2-0 | Stomil Olsztyn | Gam8 | ||||
Sat | 01.Sep.2018 - 17:45 | ŁKS Łódź | 2-3 | Bytovia Bytów | Gam8 | 6 | |||
Sat | 01.Sep.2018 - 18:00 | Jastrzębie | 4-2 | Nieciecza | Gam8 | 3 | |||
Sat | 01.Sep.2018 - 18:00 | Chojniczanka Chojnice | 2-1 | Katowice | Gam8 | 3 | |||
Sat | 01.Sep.2018 - 19:00 | Tychy 71 | 1-0 | Warta Poznań | Gam8 | 2 | |||
Sat | 01.Sep.2018 - 20:00 | Puszcza Niepołomice | 3-2 | Podbeskidzie | Gam8 | ||||
Sat | 01.Sep.2018 - 20:10 | Sandecja Nowy Sącz | 2-0 | Stal Mielec | Gam8 | 3 | |||
Wed | 05.Sep.2018 - 17:45 | Warta Poznań | 2-2 | Bytovia Bytów | Gam5 | 32 | |||
Sat | 08.Sep.2018 - 17:00 | Warta Poznań | 1-3 | Sandecja Nowy Sącz | Gam9 | 1 | |||
Sat | 08.Sep.2018 - 17:00 | Bytovia Bytów | 4-1 | Tychy 71 | Gam9 | 1 | |||
Sun | 09.Sep.2018 - 13:30 | Garbarnia Kraków | 1-1 | Raków Częstochowa | Gam9 | 6 | |||
Fri | 14.Sep.2018 - 19:00 | Puszcza Niepołomice | 0-2 | ŁKS Łódź | Gam10 | 4 | |||
Fri | 14.Sep.2018 - 19:00 | Wigry Suwałki | 1-1 | Warta Poznań | Gam10 | 6 | |||
Fri | 14.Sep.2018 - 20:00 | Odra Opole | 4-1 | Nieciecza | Gam10 | 12 | |||
Fri | 14.Sep.2018 - 20:00 | Chrobry Głogów | 2-0 | Katowice | Gam10 | 5 | |||
Sat | 15.Sep.2018 - 13:45 | Tychy 71 | 2-2 | Podbeskidzie | Gam10 | ||||
Sat | 15.Sep.2018 - 16:00 | Jastrzębie | 1-2 | Garbarnia Kraków | Gam10 | 1 | |||
Sat | 15.Sep.2018 - 20:00 | Chojniczanka Chojnice | 2-1 | Stomil Olsztyn | Gam10 | ||||
Sat | 15.Sep.2018 - 20:10 | Sandecja Nowy Sącz | 1-1 | Bytovia Bytów | Gam10 | 1 | |||
Sun | 16.Sep.2018 - 13:30 | Raków Częstochowa | 1-1 | Stal Mielec | Gam10 | 3 | |||
Wed | 19.Sep.2018 - 19:00 | Chrobry Głogów | 2-3 | Puszcza Niepołomice | Gam9 | 16 | |||
Wed | 19.Sep.2018 - 19:00 | Nieciecza | 2-1 | Chojniczanka Chojnice | Gam9 | 23 | |||
Wed | 19.Sep.2018 - 20:00 | Katowice | 2-2 | Odra Opole | Gam9 | 9 | |||
Wed | 19.Sep.2018 - 20:00 | Stal Mielec | 0-0 | Wigry Suwałki | Gam9 | 10 | |||
Wed | 19.Sep.2018 - 20:00 | Podbeskidzie | 0-3 | ŁKS Łódź | Gam9 | 10 | |||
Wed | 19.Sep.2018 - 20:00 | Jastrzębie | 2-1 | Stomil Olsztyn | Gam9 | ||||
Sat | 22.Sep.2018 - 13:45 | Warta Poznań | 0-2 | Raków Częstochowa | Gam11 | 7 | |||
Sat | 22.Sep.2018 - 14:00 | Garbarnia Kraków | 1-2 | Chojniczanka Chojnice | Gam11 | ||||
Sat | 22.Sep.2018 - 17:00 | Bytovia Bytów | 1-1 | Wigry Suwałki | Gam11 | ||||
Sat | 22.Sep.2018 - 17:00 | ŁKS Łódź | 0-0 | Tychy 71 | Gam11 | ||||
Sat | 22.Sep.2018 - 18:00 | Nieciecza | 1-2 | Chrobry Głogów | Gam11 | 1 | |||
Sat | 22.Sep.2018 - 20:00 | Stomil Olsztyn | 2-1 | Odra Opole | Gam11 | ||||
Sat | 22.Sep.2018 - 20:00 | Stal Mielec | 0-0 | Jastrzębie | Gam11 | 2 | |||
Sun | 23.Sep.2018 - 13:30 | Podbeskidzie | 1-1 | Sandecja Nowy Sącz | Gam11 | 3 | |||
Sun | 23.Sep.2018 - 13:45 | Katowice | 1-1 | Puszcza Niepołomice | Gam11 | 3 | |||
Fri | 28.Sep.2018 - 19:00 | Chrobry Głogów | 2-0 | Stomil Olsztyn | Gam12 | ||||
Sat | 29.Sep.2018 - 13:45 | Odra Opole | 3-0 | Garbarnia Kraków | Gam12 | 1 | |||
Sat | 29.Sep.2018 - 16:00 | Jastrzębie | 0-0 | Warta Poznań | Gam12 | ||||
Sat | 29.Sep.2018 - 19:00 | Katowice | 1-2 | Nieciecza | Gam12 | ||||
Sat | 29.Sep.2018 - 21:00 | Raków Częstochowa | 2-1 | Bytovia Bytów | Gam12 | 1 | |||
Sun | 30.Sep.2018 - 18:00 | Wigry Suwałki | 0-5 | Podbeskidzie | Gam12 | ||||
Sun | 30.Sep.2018 - 19:00 | Puszcza Niepołomice | 1-0 | Tychy 71 | Gam12 | ||||
Sun | 30.Sep.2018 - 19:00 | Sandecja Nowy Sącz | 0-0 | ŁKS Łódź | Gam12 | ||||
Sun | 30.Sep.2018 - 20:00 | Chojniczanka Chojnice | 2-2 | Stal Mielec | Gam12 | 1 | |||
Wed | 03.Oct.2018 - 20:00 | Stomil Olsztyn | 0-1 | Warta Poznań | Gam1 | ||||
Fri | 05.Oct.2018 - 21:45 | Stal Mielec | 1-1 | Odra Opole | Gam13 | 3 | |||
Sat | 06.Oct.2018 - 16:00 | Warta Poznań | 1-1 | Chojniczanka Chojnice | Gam13 | 1 | |||
Sat | 06.Oct.2018 - 16:00 | ŁKS Łódź | 2-1 | Wigry Suwałki | Gam13 | 1 | |||
Sat | 06.Oct.2018 - 17:00 | Bytovia Bytów | 1-2 | Jastrzębie | Gam13 | ||||
Sat | 06.Oct.2018 - 18:00 | Nieciecza | 2-2 | Puszcza Niepołomice | Gam13 | 2 | |||
Sat | 06.Oct.2018 - 18:00 | Garbarnia Kraków | 0-1 | Chrobry Głogów | Gam13 | 1 | |||
Sat | 06.Oct.2018 - 19:00 | Podbeskidzie | 0-0 | Raków Częstochowa | Gam13 | 2 | |||
Sat | 06.Oct.2018 - 19:00 | Tychy 71 | 0-1 | Sandecja Nowy Sącz | Gam13 | ||||
Sat | 06.Oct.2018 - 20:00 | Stomil Olsztyn | 0-1 | Katowice | Gam13 | ||||
Sat | 13.Oct.2018 - 17:00 | Wigry Suwałki | 2-2 | Tychy 71 | Gam14 | ||||
Sat | 13.Oct.2018 - 18:00 | Chojniczanka Chojnice | 1-1 | Bytovia Bytów | Gam14 | 5 | |||
Sat | 13.Oct.2018 - 18:00 | Chrobry Głogów | 0-0 | Stal Mielec | Gam14 | 7 | |||
Fri | 19.Oct.2018 - 19:00 | Garbarnia Kraków | 1-3 | Nieciecza | Gam15 | 4 | |||
Fri | 19.Oct.2018 - 20:10 | Sandecja Nowy Sącz | 2-0 | Wigry Suwałki | Gam15 | ||||
Fri | 19.Oct.2018 - 21:45 | Stal Mielec | 2-0 | Katowice | Gam15 | 1 | |||
Sat | 20.Oct.2018 - 16:00 | ŁKS Łódź | 2-0 | Jastrzębie | Gam15 | ||||
Sat | 20.Oct.2018 - 16:30 | Stomil Olsztyn | 2-2 | Puszcza Niepołomice | Gam15 | ||||
Sat | 20.Oct.2018 - 17:00 | Bytovia Bytów | 1-1 | Odra Opole | Gam15 | ||||
Sat | 20.Oct.2018 - 18:45 | Tychy 71 | 0-0 | Raków Częstochowa | Gam15 | 4 | |||
Sat | 20.Oct.2018 - 19:00 | Podbeskidzie | 2-1 | Chojniczanka Chojnice | Gam15 | ||||
Sun | 21.Oct.2018 - 15:00 | Warta Poznań | 2-1 | Chrobry Głogów | Gam15 | ||||
Tue | 23.Oct.2018 - 18:00 | Katowice | 1-2 | Garbarnia Kraków | Gam14 | 12 | |||
Wed | 24.Oct.2018 - 18:00 | Puszcza Niepołomice | 1-0 | Sandecja Nowy Sącz | Gam14 | 11 | |||
Wed | 24.Oct.2018 - 18:00 | Raków Częstochowa | 1-1 | ŁKS Łódź | Gam14 | 11 | |||
Wed | 24.Oct.2018 - 19:00 | Jastrzębie | 2-1 | Podbeskidzie | Gam14 | 11 | |||
Wed | 24.Oct.2018 - 19:00 | Nieciecza | 1-1 | Stomil Olsztyn | Gam14 | ||||
Wed | 24.Oct.2018 - 20:00 | Odra Opole | 2-1 | Warta Poznań | Gam14 | 17 | |||
Fri | 26.Oct.2018 - 19:00 | Chrobry Głogów | 0-0 | Bytovia Bytów | Gam16 | 14 | |||
Sat | 27.Oct.2018 - 18:45 | Katowice | 0-2 | Warta Poznań | Gam16 | 1 | |||
Sat | 27.Oct.2018 - 19:00 | Odra Opole | 0-1 | Podbeskidzie | Gam16 | 3 | |||
Sat | 27.Oct.2018 - 19:00 | Stomil Olsztyn | 1-0 | Garbarnia Kraków | Gam16 | ||||
Sat | 27.Oct.2018 - 20:00 | Raków Częstochowa | 2-0 | Sandecja Nowy Sącz | Gam16 | 1 | |||
Sun | 28.Oct.2018 - 18:00 | Nieciecza | 1-2 | Stal Mielec | Gam16 | 2 | |||
Sun | 28.Oct.2018 - 19:00 | Puszcza Niepołomice | 1-1 | Wigry Suwałki | Gam16 | 5 | |||
Sun | 28.Oct.2018 - 19:00 | Chojniczanka Chojnice | 1-2 | ŁKS Łódź | Gam16 | 4 | |||
Sun | 28.Oct.2018 - 19:45 | Jastrzębie | 1-1 | Tychy 71 | Gam16 | 3 | |||
Fri | 02.Nov.2018 - 20:00 | Tychy 71 | 0-1 | Chojniczanka Chojnice | Gam17 | 16 | |||
Sat | 03.Nov.2018 - 15:00 | Warta Poznań | 1-2 | Nieciecza | Gam17 | 3 | |||
Sat | 03.Nov.2018 - 16:00 | ŁKS Łódź | 5-1 | Odra Opole | Gam17 | 2 | |||
Sat | 03.Nov.2018 - 17:00 | Wigry Suwałki | 0-3 | Raków Częstochowa | Gam17 | 2 | |||
Sat | 03.Nov.2018 - 18:00 | Stal Mielec | 4-0 | Stomil Olsztyn | Gam17 | ||||
Sat | 03.Nov.2018 - 18:00 | Bytovia Bytów | 2-2 | Katowice | Gam17 | ||||
Sat | 03.Nov.2018 - 19:00 | Garbarnia Kraków | 0-1 | Puszcza Niepołomice | Gam17 | ||||
Sat | 03.Nov.2018 - 19:45 | Sandecja Nowy Sącz | 1-1 | Jastrzębie | Gam17 | 1 | |||
Sun | 04.Nov.2018 - 15:00 | Podbeskidzie | 3-0 | Chrobry Głogów | Gam17 | ||||
Fri | 09.Nov.2018 - 22:45 | Tychy 71 | 4-2 | Odra Opole | Gam18 | 7 | |||
Sat | 10.Nov.2018 - 15:00 | ŁKS Łódź | 2-0 | Chrobry Głogów | Gam18 | 13 | |||
Sat | 10.Nov.2018 - 15:00 | Warta Poznań | 0-1 | Stomil Olsztyn | Gam18 | ||||
Sat | 10.Nov.2018 - 18:00 | Bytovia Bytów | 2-2 | Nieciecza | Gam18 | 4 | |||
Sat | 10.Nov.2018 - 18:00 | Stal Mielec | 6-1 | Garbarnia Kraków | Gam18 | 1 | |||
Sat | 10.Nov.2018 - 19:00 | Sandecja Nowy Sącz | 2-0 | Chojniczanka Chojnice | Gam18 | 8 | |||
Sat | 10.Nov.2018 - 19:45 | Podbeskidzie | 0-2 | Katowice | Gam18 | 8 | |||
Sat | 10.Nov.2018 - 21:00 | Wigry Suwałki | 1-3 | Jastrzębie | Gam18 | ||||
Sun | 11.Nov.2018 - 20:00 | Puszcza Niepołomice | 1-3 | Raków Częstochowa | Gam18 | 1 | |||
Sat | 17.Nov.2018 - 14:45 | Garbarnia Kraków | 2-1 | Warta Poznań | Gam19 | 23 | |||
Sat | 17.Nov.2018 - 18:00 | Stomil Olsztyn | 3-2 | Bytovia Bytów | Gam19 | ||||
Sat | 17.Nov.2018 - 18:00 | Chrobry Głogów | 0-1 | Tychy 71 | Gam19 | ||||
Sat | 17.Nov.2018 - 19:00 | Jastrzębie | 1-5 | Raków Częstochowa | Gam19 | ||||
Fri | 23.Nov.2018 - 21:00 | Stal Mielec | 2-0 | Warta Poznań | Gam20 | 6 | |||
Fri | 23.Nov.2018 - 22:45 | Raków Częstochowa | 1-0 | Chojniczanka Chojnice | Gam20 | 5 | |||
Sat | 24.Nov.2018 - 15:00 | ŁKS Łódź | 1-1 | Nieciecza | Gam20 | 3 | |||
Sat | 24.Nov.2018 - 18:00 | Stomil Olsztyn | 0-2 | Podbeskidzie | Gam20 | ||||
Sat | 24.Nov.2018 - 18:00 | Puszcza Niepołomice | 2-0 | Jastrzębie | Gam20 | ||||
Sat | 24.Nov.2018 - 18:00 | Bytovia Bytów | 1-1 | Garbarnia Kraków | Gam20 | 1 | |||
Sat | 24.Nov.2018 - 19:00 | Sandecja Nowy Sącz | 1-0 | Chrobry Głogów | Gam20 | 1 | |||
Sat | 24.Nov.2018 - 19:45 | Tychy 71 | 4-0 | Katowice | Gam20 | 1 | |||
Wed | 28.Nov.2018 - 20:00 | Sandecja Nowy Sącz | 2-0 | Odra Opole | Gam19 | 31 | |||
Wed | 28.Nov.2018 - 20:00 | Nieciecza | 1-0 | Podbeskidzie | Gam19 | 22 | |||
Wed | 28.Nov.2018 - 20:00 | Katowice | 1-1 | ŁKS Łódź | Gam19 | 31 | |||
Wed | 28.Nov.2018 - 21:00 | Stal Mielec | 1-0 | Puszcza Niepołomice | Gam19 | 25 | |||
Wed | 28.Nov.2018 - 21:00 | Chojniczanka Chojnice | 3-1 | Wigry Suwałki | Gam19 | 17 | |||
Sat | 01.Dec.2018 - 15:00 | Warta Poznań | 2-0 | Puszcza Niepołomice | Gam21 | 6 | |||
Sat | 01.Dec.2018 - 17:00 | Chrobry Głogów | 0-2 | Wigry Suwałki | Gam21 | 6 | |||
Sat | 01.Dec.2018 - 18:00 | Garbarnia Kraków | 0-2 | Podbeskidzie | Gam21 | 1 | |||
Sat | 01.Dec.2018 - 18:00 | Stomil Olsztyn | 2-2 | ŁKS Łódź | Gam21 | ||||
Sat | 01.Dec.2018 - 18:00 | Nieciecza | 3-1 | Tychy 71 | Gam21 | ||||
Sun | 02.Dec.2018 - 14:45 | Odra Opole | 0-2 | Raków Częstochowa | Gam21 | 6 | |||
Sun | 02.Dec.2018 - 18:00 | Stal Mielec | 2-1 | Bytovia Bytów | Gam21 | 3 | |||
Sun | 02.Dec.2018 - 18:00 | Katowice | 0-0 | Sandecja Nowy Sącz | Gam21 | 3 | |||
Mon | 03.Dec.2018 - 15:00 | Chojniczanka Chojnice | 1-1 | Jastrzębie | Gam21 | 19 | |||
Wed | 27.Feb.2019 - 19:00 | Wigry Suwałki | 2-3 | Odra Opole | Gam20 | 4 | |||
Fri | 01.Mar.2019 - 20:00 | Raków Częstochowa | 1-0 | Chrobry Głogów | Gam22 | 8 | |||
Sat | 02.Mar.2019 - 15:45 | Podbeskidzie | 0-2 | Stal Mielec | Gam22 | 3 | |||
Sat | 02.Mar.2019 - 18:00 | Stomil Olsztyn | 2-0 | Tychy 71 | Gam22 | ||||
Sat | 02.Mar.2019 - 18:00 | Bytovia Bytów | 0-0 | Warta Poznań | Gam22 | ||||
Sat | 02.Mar.2019 - 19:00 | Puszcza Niepołomice | 0-2 | Chojniczanka Chojnice | Gam22 | ||||
Sat | 02.Mar.2019 - 19:00 | Jastrzębie | 3-1 | Odra Opole | Gam22 | ||||
Sat | 02.Mar.2019 - 19:00 | Sandecja Nowy Sącz | 0-0 | Nieciecza | Gam22 | 3 | |||
Sat | 02.Mar.2019 - 19:00 | ŁKS Łódź | 3-0 | Garbarnia Kraków | Gam22 | 2 | |||
Sun | 03.Mar.2019 - 17:00 | Wigry Suwałki | 2-0 | Katowice | Gam22 | ||||
Fri | 08.Mar.2019 - 20:00 | Stal Mielec | 0-1 | ŁKS Łódź | Gam23 | 24 | |||
Fri | 08.Mar.2019 - 20:00 | Odra Opole | 3-0 | Chojniczanka Chojnice | Gam23 | 23 |
Football Competitions
National Club Competitions |
NGA ZAF GHA AGO DZA ARE TUN QAT SAU MOZ STP GBR ESP AFR ALB ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL BRA CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DEU DNK ECU EGY EST FIN FRA GBR GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR ITA JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MYS NLD NOR NZL PAN PER POL PRT PRY ROU RUS SGP SLV SRB SVK SVN SWE THA TUR UKR URY USA VEN VNM WAL EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
AFR AFR AFR AFR AFR EUR EUR EUR WOR WOR WOR WOR SOU WOR N/C EUR EUR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI WOR ASI OCE EUR WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE EUR N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
I Liga - 2018/2019
- 100% 306 / 306 Games
- Home team wins 40.52%
- Draws 30.07%
- Away team wins 29.41%
- Over 1.5 74.18%
- Over 2.5 44.44%
- Over 3.5 22.88%
- Goals 765
- Goals /match 2.5
- Goals /match home 1.4
- Goals /match away 1.1
- Both teams score 49.67%
- Goals after 80' 11.63%
No tv schedule yet for US
(change)