Competition
Premier League 2020/2021
Malta
Games
Regular Season | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 18:00 | Zejtun Corinthians | 2-2 | Santa Lucia | Gam1 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 22:15 | Mosta | 2-2 | Gudja United | Gam1 | 1 | |||
Sun | 20.Sep.2020 - 18:00 | Lija Athletic | 4-0 | Senglea Athletic | Gam1 | 1 | |||
Sun | 20.Sep.2020 - 18:00 | Tarxien Rainbows | 0-1 | Balzan | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 22:15 | Sliema Wanderers | 3-1 | Hibernians | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 22:15 | Floriana | 2-1 | Gzira United | Gam1 | ||||
Mon | 21.Sep.2020 - 18:00 | Hamrun Spartans | 5-1 | Sirens | Gam1 | ||||
Mon | 21.Sep.2020 - 22:15 | Valletta | 4-2 | Birkirkara | Gam1 | ||||
Fri | 25.Sep.2020 - 18:00 | Senglea Athletic | 1-1 | Zejtun Corinthians | Gam2 | ||||
Fri | 25.Sep.2020 - 22:15 | Sirens | 0-0 | Sliema Wanderers | Gam2 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 18:00 | Gudja United | 2-0 | Lija Athletic | Gam2 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 18:00 | Birkirkara | 0-3 | Mosta | Gam2 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 22:15 | Gzira United | 1-1 | Tarxien Rainbows | Gam2 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 22:15 | Balzan | 0-1 | Valletta | Gam2 | ||||
Sun | 27.Sep.2020 - 18:00 | Santa Lucia | 1-4 | Hamrun Spartans | Gam2 | ||||
Sun | 27.Sep.2020 - 22:15 | Hibernians | 3-1 | Floriana | Gam2 | ||||
Wed | 30.Sep.2020 - 18:00 | Lija Athletic | 0-0 | Birkirkara | Gam3 | 3 | |||
Wed | 30.Sep.2020 - 18:00 | Tarxien Rainbows | 0-1 | Hibernians | Gam3 | ||||
Wed | 30.Sep.2020 - 22:15 | Valletta | 1-3 | Gzira United | Gam3 | ||||
Wed | 30.Sep.2020 - 22:15 | Hamrun Spartans | 3-0 | Senglea Athletic | Gam3 | 1 | |||
Thu | 01.Oct.2020 - 18:00 | Mosta | 3-3 | Balzan | Gam3 | ||||
Thu | 01.Oct.2020 - 18:00 | Floriana | 3-2 | Sirens | Gam3 | ||||
Thu | 01.Oct.2020 - 22:15 | Zejtun Corinthians | 0-1 | Gudja United | Gam3 | ||||
Thu | 01.Oct.2020 - 22:15 | Sliema Wanderers | 3-1 | Santa Lucia | Gam3 | ||||
Fri | 16.Oct.2020 - 18:00 | Gzira United | 6-1 | Mosta | Gam4 | ||||
Fri | 16.Oct.2020 - 22:15 | Santa Lucia | 2-1 | Floriana | Gam4 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 16:00 | Balzan | 1-0 | Lija Athletic | Gam4 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 20:15 | Birkirkara | 2-3 | Zejtun Corinthians | Gam4 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 20:15 | Gudja United | 0-1 | Hamrun Spartans | Gam4 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 16:00 | Hibernians | 1-1 | Valletta | Gam4 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 20:15 | Senglea Athletic | 0-2 | Sliema Wanderers | Gam4 | ||||
Tue | 20.Oct.2020 - 18:00 | Tarxien Rainbows | 0-2 | Santa Lucia | Gam5 | ||||
Tue | 20.Oct.2020 - 18:00 | Lija Athletic | 0-3 | Gzira United | Gam5 | ||||
Tue | 20.Oct.2020 - 22:15 | Zejtun Corinthians | 0-0 | Balzan | Gam5 | ||||
Tue | 20.Oct.2020 - 22:15 | Hamrun Spartans | 0-2 | Birkirkara | Gam5 | 1 | |||
Wed | 21.Oct.2020 - 18:00 | Floriana | 1-0 | Senglea Athletic | Gam5 | 7 | |||
Wed | 21.Oct.2020 - 18:00 | Mosta | 2-3 | Hibernians | Gam5 | ||||
Wed | 21.Oct.2020 - 22:15 | Sliema Wanderers | 1-2 | Gudja United | Gam5 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 16:00 | Senglea Athletic | 0-5 | Tarxien Rainbows | Gam6 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 20:15 | Gzira United | 2-1 | Zejtun Corinthians | Gam6 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 17:00 | Santa Lucia | 1-1 | Valletta | Gam6 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 17:00 | Hibernians | 8-1 | Lija Athletic | Gam6 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 21:15 | Gudja United | 1-2 | Floriana | Gam6 | ||||
Mon | 26.Oct.2020 - 19:00 | Balzan | 2-2 | Hamrun Spartans | Gam6 | ||||
Mon | 26.Oct.2020 - 23:15 | Birkirkara | 1-2 | Sliema Wanderers | Gam6 | ||||
Fri | 30.Oct.2020 - 19:00 | Mosta | 1-0 | Santa Lucia | Gam7 | ||||
Fri | 30.Oct.2020 - 23:15 | Zejtun Corinthians | 2-3 | Hibernians | Gam7 | ||||
Sat | 31.Oct.2020 - 16:00 | Tarxien Rainbows | 0-5 | Gudja United | Gam7 | ||||
Sat | 31.Oct.2020 - 16:00 | Hamrun Spartans | 2-2 | Gzira United | Gam7 | ||||
Sun | 01.Nov.2020 - 16:00 | Sliema Wanderers | 3-1 | Balzan | Gam7 | ||||
Sun | 01.Nov.2020 - 20:15 | Valletta | 2-1 | Senglea Athletic | Gam7 | ||||
Sat | 07.Nov.2020 - 16:00 | Sirens | 2-2 | Tarxien Rainbows | Gam4 | ||||
Sun | 15.Nov.2020 - 16:00 | Lija Athletic | 0-2 | Sirens | Gam7 | ||||
Fri | 20.Nov.2020 - 19:00 | Santa Lucia | 3-2 | Lija Athletic | Gam8 | ||||
Fri | 20.Nov.2020 - 23:15 | Sirens | 0-4 | Zejtun Corinthians | Gam8 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 16:00 | Gzira United | 3-2 | Sliema Wanderers | Gam8 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 16:00 | Gudja United | 0-0 | Valletta | Gam8 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 20:15 | Hibernians | 2-2 | Hamrun Spartans | Gam8 | ||||
Sun | 22.Nov.2020 - 16:00 | Balzan | 0-0 | Floriana | Gam8 | ||||
Sun | 22.Nov.2020 - 20:15 | Senglea Athletic | 1-3 | Mosta | Gam8 | ||||
Tue | 24.Nov.2020 - 21:30 | Valletta | 1-1 | Sirens | Gam5 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 16:00 | Birkirkara | 3-0 | Gudja United | Gam9 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 16:00 | Hibernians | 1-2 | Sirens | Gam9 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 20:15 | Gzira United | 2-2 | Santa Lucia | Gam9 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 20:15 | Sliema Wanderers | 4-1 | Lija Athletic | Gam9 | ||||
Sun | 29.Nov.2020 - 16:00 | Hamrun Spartans | 4-0 | Zejtun Corinthians | Gam9 | ||||
Sun | 29.Nov.2020 - 16:00 | Balzan | 1-1 | Senglea Athletic | Gam9 | ||||
Sun | 29.Nov.2020 - 20:15 | Tarxien Rainbows | 3-1 | Valletta | Gam9 | 2 | |||
Sun | 29.Nov.2020 - 20:15 | Floriana | 0-2 | Mosta | Gam9 | ||||
Wed | 02.Dec.2020 - 21:00 | Birkirkara | 3-0 | Tarxien Rainbows | Gam8 | 2 | |||
Fri | 04.Dec.2020 - 19:00 | Lija Athletic | 2-2 | Hamrun Spartans | Gam10 | ||||
Fri | 04.Dec.2020 - 23:15 | Gudja United | 3-2 | Balzan | Gam10 | ||||
Sat | 05.Dec.2020 - 16:00 | Mosta | 1-0 | Tarxien Rainbows | Gam10 | ||||
Sat | 05.Dec.2020 - 16:00 | Santa Lucia | 0-3 | Hibernians | Gam10 | ||||
Sat | 05.Dec.2020 - 20:15 | Sirens | 1-0 | Gzira United | Gam10 | ||||
Sat | 05.Dec.2020 - 20:15 | Zejtun Corinthians | 2-4 | Sliema Wanderers | Gam10 | ||||
Sun | 06.Dec.2020 - 16:00 | Valletta | 0-3 | Floriana | Gam10 | ||||
Sun | 06.Dec.2020 - 20:15 | Senglea Athletic | 1-2 | Birkirkara | Gam10 | ||||
Tue | 08.Dec.2020 - 16:00 | Sliema Wanderers | 0-2 | Hamrun Spartans | Gam11 | ||||
Tue | 08.Dec.2020 - 16:00 | Sirens | 0-2 | Santa Lucia | Gam11 | ||||
Tue | 08.Dec.2020 - 20:15 | Gzira United | 0-1 | Hibernians | Gam11 | ||||
Tue | 08.Dec.2020 - 20:15 | Zejtun Corinthians | 2-0 | Lija Athletic | Gam11 | ||||
Wed | 09.Dec.2020 - 19:00 | Birkirkara | 2-2 | Balzan | Gam11 | ||||
Wed | 09.Dec.2020 - 22:00 | Senglea Athletic | 0-2 | Gudja United | Gam11 | 2 | |||
Wed | 09.Dec.2020 - 23:15 | Mosta | 2-2 | Valletta | Gam11 | 1 | |||
Sat | 12.Dec.2020 - 15:00 | Balzan | 0-2 | Gzira United | Gam12 | ||||
Sat | 12.Dec.2020 - 19:00 | Gudja United | 1-3 | Sirens | Gam12 | ||||
Sat | 12.Dec.2020 - 23:00 | Lija Athletic | 1-1 | Mosta | Gam12 | ||||
Sun | 13.Dec.2020 - 16:00 | Hibernians | 0-1 | Birkirkara | Gam12 | ||||
Sun | 13.Dec.2020 - 20:15 | Floriana | 0-1 | Sliema Wanderers | Gam12 | ||||
Mon | 14.Dec.2020 - 19:00 | Valletta | 2-1 | Zejtun Corinthians | Gam12 | ||||
Mon | 14.Dec.2020 - 23:00 | Santa Lucia | 4-1 | Senglea Athletic | Gam12 | ||||
Fri | 18.Dec.2020 - 19:00 | Lija Athletic | 1-2 | Valletta | Gam13 | 2 | |||
Fri | 18.Dec.2020 - 23:15 | Tarxien Rainbows | 1-2 | Sliema Wanderers | Gam13 | ||||
Sat | 19.Dec.2020 - 16:00 | Hamrun Spartans | 3-1 | Floriana | Gam13 | ||||
Sat | 19.Dec.2020 - 16:00 | Birkirkara | 1-1 | Gzira United | Gam13 | ||||
Sat | 19.Dec.2020 - 19:00 | Mosta | 3-0 | Zejtun Corinthians | Gam13 | ||||
Sun | 20.Dec.2020 - 16:00 | Hibernians | 2-1 | Balzan | Gam13 | ||||
Sun | 20.Dec.2020 - 19:15 | Santa Lucia | 3-2 | Gudja United | Gam13 | ||||
Tue | 22.Dec.2020 - 19:00 | Floriana | 2-5 | Birkirkara | Gam7 | 1 | |||
Tue | 22.Dec.2020 - 21:30 | Sirens | 2-2 | Mosta | Gam6 | ||||
Wed | 23.Dec.2020 - 19:00 | Hamrun Spartans | 5-0 | Tarxien Rainbows | Gam12 | 1 | |||
Tue | 05.Jan.2021 - 19:00 | Sirens | 2-4 | Birkirkara | Gam14 | ||||
Tue | 05.Jan.2021 - 23:00 | Balzan | 1-1 | Santa Lucia | Gam14 | ||||
Wed | 06.Jan.2021 - 19:00 | Gzira United | 4-0 | Senglea Athletic | Gam14 | ||||
Wed | 06.Jan.2021 - 23:00 | Sliema Wanderers | 1-3 | Mosta | Gam14 | ||||
Thu | 07.Jan.2021 - 19:00 | Zejtun Corinthians | 3-1 | Tarxien Rainbows | Gam14 | ||||
Sat | 09.Jan.2021 - 16:00 | Hibernians | 3-0 | Senglea Athletic | Gam15 | ||||
Sat | 09.Jan.2021 - 20:00 | Balzan | 1-0 | Sirens | Gam15 | ||||
Sun | 10.Jan.2021 - 16:00 | Santa Lucia | 0-0 | Birkirkara | Gam15 | ||||
Sun | 10.Jan.2021 - 16:00 | Floriana | 0-0 | Zejtun Corinthians | Gam15 | ||||
Sun | 10.Jan.2021 - 20:00 | Hamrun Spartans | 3-1 | Mosta | Gam15 | 2 | |||
Tue | 12.Jan.2021 - 23:00 | Senglea Athletic | 0-1 | Sirens | Gam13 | ||||
Wed | 13.Jan.2021 - 23:00 | Tarxien Rainbows | 2-2 | Floriana | Gam11 | 3 | |||
Fri | 15.Jan.2021 - 21:00 | Sirens | 0-1 | Hamrun Spartans | Gam16 | ||||
Sat | 16.Jan.2021 - 16:00 | Gzira United | 4-1 | Floriana | Gam16 | ||||
Sat | 16.Jan.2021 - 16:00 | Hibernians | 1-0 | Sliema Wanderers | Gam16 | ||||
Sat | 16.Jan.2021 - 20:00 | Balzan | 0-1 | Tarxien Rainbows | Gam16 | ||||
Sun | 17.Jan.2021 - 16:00 | Santa Lucia | 1-1 | Zejtun Corinthians | Gam16 | ||||
Fri | 22.Jan.2021 - 19:00 | Tarxien Rainbows | 0-2 | Gzira United | Gam17 | ||||
Fri | 22.Jan.2021 - 23:00 | Valletta | 1-0 | Balzan | Gam17 | ||||
Sat | 23.Jan.2021 - 16:00 | Lija Athletic | 0-1 | Gudja United | Gam17 | 6 | |||
Sat | 23.Jan.2021 - 16:00 | Floriana | 1-1 | Hibernians | Gam17 | ||||
Sat | 23.Jan.2021 - 20:00 | Zejtun Corinthians | 3-1 | Senglea Athletic | Gam17 | ||||
Sat | 23.Jan.2021 - 20:00 | Sliema Wanderers | 1-3 | Sirens | Gam17 | ||||
Sun | 24.Jan.2021 - 16:00 | Mosta | 0-1 | Birkirkara | Gam17 | 3 | |||
Sun | 24.Jan.2021 - 20:00 | Hamrun Spartans | 2-2 | Santa Lucia | Gam17 | ||||
Wed | 27.Jan.2021 - 19:00 | Gudja United | 1-4 | Hibernians | Gam14 | ||||
Wed | 27.Jan.2021 - 20:30 | Valletta | 0-3 | Hamrun Spartans | Gam14 | 5 | |||
Wed | 27.Jan.2021 - 23:00 | Floriana | 1-2 | Lija Athletic | Gam14 | ||||
Fri | 29.Jan.2021 - 19:00 | Balzan | 4-1 | Mosta | Gam18 | ||||
Fri | 29.Jan.2021 - 23:00 | Santa Lucia | 0-1 | Sliema Wanderers | Gam18 | ||||
Sat | 30.Jan.2021 - 16:00 | Hibernians | 2-0 | Tarxien Rainbows | Gam18 | ||||
Sat | 30.Jan.2021 - 16:00 | Sirens | 2-1 | Floriana | Gam18 | ||||
Sat | 30.Jan.2021 - 20:00 | Senglea Athletic | 0-1 | Hamrun Spartans | Gam18 | 2 | |||
Sat | 30.Jan.2021 - 20:00 | Gudja United | 0-1 | Zejtun Corinthians | Gam18 | ||||
Sun | 31.Jan.2021 - 16:00 | Gzira United | 2-0 | Valletta | Gam18 | ||||
Sun | 31.Jan.2021 - 20:00 | Birkirkara | 4-1 | Lija Athletic | Gam18 | 4 | |||
Wed | 03.Feb.2021 - 19:00 | Gudja United | 0-3 | Gzira United | Gam15 | ||||
Wed | 03.Feb.2021 - 20:30 | Valletta | 0-0 | Sliema Wanderers | Gam15 | ||||
Wed | 03.Feb.2021 - 23:00 | Lija Athletic | 2-0 | Tarxien Rainbows | Gam15 | 3 | |||
Fri | 05.Feb.2021 - 19:00 | Zejtun Corinthians | 0-3 | Birkirkara | Gam19 | ||||
Fri | 05.Feb.2021 - 23:00 | Floriana | 1-1 | Santa Lucia | Gam19 | ||||
Sat | 06.Feb.2021 - 16:00 | Tarxien Rainbows | 3-1 | Sirens | Gam19 | ||||
Sat | 06.Feb.2021 - 16:00 | Lija Athletic | 1-1 | Balzan | Gam19 | ||||
Sat | 06.Feb.2021 - 20:00 | Sliema Wanderers | 3-1 | Senglea Athletic | Gam19 | ||||
Sat | 06.Feb.2021 - 20:00 | Mosta | 1-2 | Gzira United | Gam19 | ||||
Sun | 07.Feb.2021 - 16:00 | Valletta | 1-4 | Hibernians | Gam19 | ||||
Sun | 07.Feb.2021 - 20:00 | Hamrun Spartans | 3-1 | Gudja United | Gam19 | 1 | |||
Sat | 13.Feb.2021 - 16:00 | Birkirkara | 0-2 | Hamrun Spartans | Gam20 | 1 | |||
Sat | 13.Feb.2021 - 16:00 | Hibernians | 2-0 | Mosta | Gam20 | ||||
Sat | 13.Feb.2021 - 20:00 | Santa Lucia | 7-0 | Tarxien Rainbows | Gam20 | ||||
Sat | 13.Feb.2021 - 20:00 | Senglea Athletic | 0-2 | Floriana | Gam20 | 2 | |||
Sun | 14.Feb.2021 - 16:00 | Gzira United | 1-0 | Lija Athletic | Gam20 | ||||
Sun | 14.Feb.2021 - 17:00 | Sirens | 0-1 | Valletta | Gam20 | ||||
Sun | 14.Feb.2021 - 21:00 | Gudja United | 1-1 | Sliema Wanderers | Gam20 | ||||
Wed | 17.Feb.2021 - 19:00 | Senglea Athletic | 1-3 | Lija Athletic | Gam16 | 2 | |||
Wed | 17.Feb.2021 - 20:30 | Birkirkara | 2-0 | Valletta | Gam16 | 1 | |||
Wed | 17.Feb.2021 - 23:00 | Gudja United | 0-1 | Mosta | Gam16 | 2 | |||
Sat | 20.Feb.2021 - 16:00 | Tarxien Rainbows | 4-2 | Senglea Athletic | Gam21 | ||||
Sat | 20.Feb.2021 - 16:00 | Sliema Wanderers | 2-2 | Birkirkara | Gam21 | ||||
Sat | 20.Feb.2021 - 20:00 | Zejtun Corinthians | 0-4 | Gzira United | Gam21 | ||||
Sat | 20.Feb.2021 - 20:00 | Floriana | 1-0 | Gudja United | Gam21 | 1 | |||
Sun | 21.Feb.2021 - 16:00 | Valletta | 1-0 | Santa Lucia | Gam21 | ||||
Sun | 21.Feb.2021 - 17:00 | Lija Athletic | 0-5 | Hibernians | Gam21 | ||||
Sun | 21.Feb.2021 - 20:00 | Mosta | 0-0 | Sirens | Gam21 | ||||
Sun | 21.Feb.2021 - 21:00 | Hamrun Spartans | 3-2 | Balzan | Gam21 | ||||
Fri | 26.Feb.2021 - 19:00 | Gudja United | 0-2 | Tarxien Rainbows | Gam22 | ||||
Fri | 26.Feb.2021 - 23:00 | Sirens | 1-1 | Lija Athletic | Gam22 | ||||
Sat | 27.Feb.2021 - 16:00 | Santa Lucia | 2-3 | Mosta | Gam22 | ||||
Sat | 27.Feb.2021 - 16:00 | Birkirkara | 2-0 | Floriana | Gam22 | ||||
Sat | 27.Feb.2021 - 20:00 | Gzira United | 1-2 | Hamrun Spartans | Gam22 | ||||
Sat | 27.Feb.2021 - 20:00 | Hibernians | 2-0 | Zejtun Corinthians | Gam22 | ||||
Sun | 28.Feb.2021 - 16:00 | Balzan | 5-1 | Sliema Wanderers | Gam22 | ||||
Sun | 28.Feb.2021 - 20:00 | Senglea Athletic | 1-3 | Valletta | Gam22 | 3 | |||
Sat | 06.Mar.2021 - 16:00 | Tarxien Rainbows | 0-3 | Birkirkara | Gam23 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 16:00 | Hamrun Spartans | 1-0 | Hibernians | Gam23 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 16:00 | Floriana | 0-0 | Balzan | Gam23 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 20:00 | Mosta | 5-1 | Senglea Athletic | Gam23 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 20:00 | Sliema Wanderers | 2-0 | Gzira United | Gam23 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 20:00 | Lija Athletic | 3-1 | Santa Lucia | Gam23 | ||||
Sun | 07.Mar.2021 - 16:00 | Zejtun Corinthians | 1-1 | Sirens | Gam23 | ||||
Sun | 07.Mar.2021 - 20:00 | Valletta | 2-4 | Gudja United | Gam23 | 3 | |||
Wed | 10.Mar.2021 - 19:00 | Balzan | 3-1 | Zejtun Corinthians | Gam20 | ||||
Fri | 12.Mar.2021 - 19:00 | Lija Athletic | Sliema Wanderers | Gam24 | |||||
Fri | 12.Mar.2021 - 23:00 | Santa Lucia | Gzira United | Gam24 | |||||
Sat | 13.Mar.2021 - 16:00 | Sirens | Hibernians | Gam24 | |||||
Sat | 13.Mar.2021 - 16:00 | Gudja United | Birkirkara | Gam24 | |||||
Sat | 13.Mar.2021 - 20:00 | Valletta | Tarxien Rainbows | Gam24 | |||||
Sat | 13.Mar.2021 - 20:00 | Mosta | Floriana | Gam24 | |||||
Sun | 14.Mar.2021 - 16:00 | Zejtun Corinthians | Hamrun Spartans | Gam24 | |||||
Sun | 14.Mar.2021 - 20:00 | Senglea Athletic | Balzan | Gam24 | |||||
Sat | 03.Apr.2021 - 15:00 | Floriana | Valletta | Gam25 | |||||
Sat | 03.Apr.2021 - 15:00 | Tarxien Rainbows | Mosta | Gam25 | |||||
Sat | 03.Apr.2021 - 19:00 | Hamrun Spartans | Lija Athletic | Gam25 | |||||
Sat | 03.Apr.2021 - 19:00 | Hibernians | Santa Lucia | Gam25 | |||||
Mon | 05.Apr.2021 - 18:00 | Sliema Wanderers | Zejtun Corinthians | Gam25 | |||||
Mon | 05.Apr.2021 - 18:00 | Gzira United | Sirens | Gam25 | |||||
Mon | 05.Apr.2021 - 22:00 | Balzan | Gudja United | Gam25 | |||||
Mon | 05.Apr.2021 - 22:00 | Birkirkara | Senglea Athletic | Gam25 |
Football Competitions
National Club Competitions |
NGA ZAF GHA AGO DZA ARE TUN QAT SAU MOZ STP GBR ESP AFR ALB ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL BRA CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DEU DNK ECU EGY EST FIN FRA GBR GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR ITA JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MYS NLD NOR NZL PAN PER POL PRT PRY ROU RUS SGP SLV SRB SVK SVN SWE THA TUR UKR URY USA VEN VNM WAL EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
AFR AFR AFR AFR AFR EUR EUR EUR WOR WOR WOR WOR SOU WOR N/C EUR EUR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI WOR ASI OCE EUR WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE EUR N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Premier League - 2020/2021
- 82% 184 / 224 Games
- Home team wins 38.59%
- Draws 22.28%
- Away team wins 39.13%
- Over 1.5 78.26%
- Over 2.5 57.07%
- Over 3.5 40.76%
- Goals 552
- Goals /match 3
- Goals /match home 1.55
- Goals /match away 1.45
- Both teams score 53.26%
- Goals after 80' 15.76%
No tv schedule yet for US
(change)