- Academy »
- Stats »
- Premier League Belarus »
- 2020 »
- All Games
Competition
Premier League 2020
Belarus
Games
Regular Season | |||||||||
Thu | 19.Mar.2020 - 17:00 | Ynergetyk-BDU | 3-1 | BATE | Gam1 | ||||
Thu | 19.Mar.2020 - 19:00 | Shakhtyor | 0-1 | Torpedo BelAZ | Gam1 | 88 | |||
Fri | 20.Mar.2020 - 18:00 | Dinamo Brest | 1-1 | Smolevichy-STI | Gam1 | ||||
Fri | 20.Mar.2020 - 20:00 | Dinamo Minsk | 0-1 | Ruh Brest | Gam1 | ||||
Sat | 21.Mar.2020 - 14:00 | Vitebsk | 1-0 | Gorodeya | Gam1 | 36 | |||
Sat | 21.Mar.2020 - 16:00 | Isloch | 1-0 | Neman Grodno | Gam1 | 26 | |||
Sun | 22.Mar.2020 - 14:00 | Slutsk | 3-1 | Slavia | Gam1 | 47 | |||
Sun | 22.Mar.2020 - 16:00 | Belshina | 1-3 | Minsk | Gam1 | 56 | |||
Fri | 27.Mar.2020 - 18:00 | Torpedo BelAZ | 1-0 | Belshina | Gam2 | 123 | |||
Fri | 27.Mar.2020 - 20:00 | Ruh Brest | 0-1 | Ynergetyk-BDU | Gam2 | ||||
Sat | 28.Mar.2020 - 13:00 | Slutsk | 0-1 | Dinamo Brest | Gam2 | 90 | |||
Sat | 28.Mar.2020 - 15:00 | Slavia | 2-1 | BATE | Gam2 | 75 | |||
Sat | 28.Mar.2020 - 17:00 | Minsk | 3-2 | Dinamo Minsk | Gam2 | 85 | |||
Sat | 28.Mar.2020 - 19:00 | Gorodeya | 0-2 | Shakhtyor | Gam2 | 95 | |||
Sun | 29.Mar.2020 - 16:00 | Isloch | 1-0 | Smolevichy-STI | Gam2 | ||||
Sun | 29.Mar.2020 - 18:00 | Neman Grodno | 2-0 | Vitebsk | Gam2 | 63 | |||
Fri | 03.Apr.2020 - 17:00 | Belshina | 0-1 | Gorodeya | Gam3 | ||||
Fri | 03.Apr.2020 - 19:00 | Dinamo Minsk | 2-0 | Torpedo BelAZ | Gam3 | ||||
Sat | 04.Apr.2020 - 15:30 | Shakhtyor | 0-0 | Neman Grodno | Gam3 | ||||
Sat | 04.Apr.2020 - 17:30 | BATE | 1-0 | Ruh Brest | Gam3 | ||||
Sat | 04.Apr.2020 - 19:30 | Dinamo Brest | 1-2 | Slavia | Gam3 | ||||
Sun | 05.Apr.2020 - 14:00 | Ynergetyk-BDU | 2-0 | Minsk | Gam3 | ||||
Sun | 05.Apr.2020 - 16:00 | Smolevichy-STI | 0-1 | Vitebsk | Gam3 | ||||
Sun | 05.Apr.2020 - 18:00 | Isloch | 2-3 | Slutsk | Gam3 | 77 | |||
Fri | 10.Apr.2020 - 19:00 | Neman Grodno | 1-1 | Belshina | Gam4 | 174 | |||
Sat | 11.Apr.2020 - 14:00 | Slutsk | 1-1 | Vitebsk | Gam4 | 153 | |||
Sat | 11.Apr.2020 - 16:00 | Torpedo BelAZ | 2-0 | Ynergetyk-BDU | Gam4 | ||||
Sat | 11.Apr.2020 - 18:00 | Gorodeya | 1-0 | Dinamo Minsk | Gam4 | 194 | |||
Sun | 12.Apr.2020 - 15:00 | Minsk | 0-3 | BATE | Gam4 | 192 | |||
Sun | 12.Apr.2020 - 17:00 | Smolevichy-STI | 0-0 | Shakhtyor | Gam4 | ||||
Sun | 12.Apr.2020 - 19:00 | Dinamo Brest | 3-1 | Isloch | Gam4 | 213 | |||
Mon | 13.Apr.2020 - 17:30 | Slavia | 0-0 | Ruh Brest | Gam4 | ||||
Thu | 16.Apr.2020 - 17:30 | Ynergetyk-BDU | 0-1 | Gorodeya | Gam5 | ||||
Thu | 16.Apr.2020 - 19:30 | Dinamo Minsk | 2-0 | Neman Grodno | Gam5 | 95 | |||
Fri | 17.Apr.2020 - 17:30 | Belshina | 1-1 | Smolevichy-STI | Gam5 | ||||
Fri | 17.Apr.2020 - 19:30 | Shakhtyor | 1-2 | Slutsk | Gam5 | 100 | |||
Sat | 18.Apr.2020 - 14:00 | Isloch | 2-1 | Slavia | Gam5 | 104 | |||
Sat | 18.Apr.2020 - 16:00 | Ruh Brest | 1-0 | Minsk | Gam5 | ||||
Sat | 18.Apr.2020 - 18:00 | Vitebsk | 1-0 | Dinamo Brest | Gam5 | 188 | |||
Sat | 18.Apr.2020 - 20:00 | BATE | 0-0 | Torpedo BelAZ | Gam5 | 189 | |||
Fri | 24.Apr.2020 - 18:00 | Smolevichy-STI | 1-3 | Dinamo Minsk | Gam6 | ||||
Fri | 24.Apr.2020 - 20:00 | Neman Grodno | 3-0 | Ynergetyk-BDU | Gam6 | ||||
Sat | 25.Apr.2020 - 15:00 | Slavia | 1-3 | Minsk | Gam6 | 189 | |||
Sat | 25.Apr.2020 - 17:00 | Gorodeya | 0-2 | BATE | Gam6 | 176 | |||
Sat | 25.Apr.2020 - 19:00 | Dinamo Brest | 0-2 | Shakhtyor | Gam6 | 181 | |||
Sun | 26.Apr.2020 - 14:00 | Slutsk | 3-2 | Belshina | Gam6 | 161 | |||
Sun | 26.Apr.2020 - 16:00 | Torpedo BelAZ | 0-0 | Ruh Brest | Gam6 | ||||
Sun | 26.Apr.2020 - 18:00 | Isloch | 2-0 | Vitebsk | Gam6 | 173 | |||
Fri | 01.May.2020 - 16:00 | Smolevichy-STI | 0-2 | Ynergetyk-BDU | Gam7 | ||||
Sat | 02.May.2020 - 14:00 | Minsk | 2-5 | Torpedo BelAZ | Gam7 | 95 | |||
Sat | 02.May.2020 - 16:00 | Ruh Brest | 1-1 | Gorodeya | Gam7 | ||||
Sat | 02.May.2020 - 18:00 | Dinamo Minsk | 1-2 | Slutsk | Gam7 | 123 | |||
Sun | 03.May.2020 - 14:00 | Belshina | 0-3 | Dinamo Brest | Gam7 | 91 | |||
Sun | 03.May.2020 - 16:00 | Vitebsk | 2-3 | Slavia | Gam7 | 97 | |||
Sun | 03.May.2020 - 18:00 | BATE | 3-1 | Neman Grodno | Gam7 | 100 | |||
Sun | 03.May.2020 - 20:00 | Shakhtyor | 4-0 | Isloch | Gam7 | 94 | |||
Fri | 08.May.2020 - 17:00 | Slutsk | 1-2 | Ynergetyk-BDU | Gam8 | ||||
Fri | 08.May.2020 - 19:00 | Gorodeya | 1-1 | Minsk | Gam8 | 196 | |||
Sat | 09.May.2020 - 15:00 | Slavia | 0-0 | Torpedo BelAZ | Gam8 | 154 | |||
Sat | 09.May.2020 - 17:00 | Neman Grodno | 2-4 | Ruh Brest | Gam8 | ||||
Sun | 10.May.2020 - 14:00 | Isloch | 2-1 | Belshina | Gam8 | 111 | |||
Sun | 10.May.2020 - 16:00 | Vitebsk | 0-0 | Shakhtyor | Gam8 | 111 | |||
Sun | 10.May.2020 - 18:00 | Smolevichy-STI | 3-5 | BATE | Gam8 | ||||
Sun | 10.May.2020 - 20:00 | Dinamo Brest | 2-1 | Dinamo Minsk | Gam8 | 41 | |||
Fri | 15.May.2020 - 18:00 | Torpedo BelAZ | 3-1 | Gorodeya | Gam9 | 75 | |||
Sat | 16.May.2020 - 15:00 | Ynergetyk-BDU | 2-1 | Dinamo Brest | Gam9 | 27 | |||
Sat | 16.May.2020 - 17:00 | Shakhtyor | 2-0 | Slavia | Gam9 | 32 | |||
Sat | 16.May.2020 - 19:00 | BATE | 3-0 | Slutsk | Gam9 | 45 | |||
Sun | 17.May.2020 - 15:00 | Belshina | 1-1 | Vitebsk | Gam9 | 45 | |||
Sun | 17.May.2020 - 17:00 | Dinamo Minsk | 1-0 | Isloch | Gam9 | 70 | |||
Sun | 17.May.2020 - 19:00 | Ruh Brest | 0-0 | Smolevichy-STI | Gam9 | ||||
Wed | 20.May.2020 - 19:00 | Dinamo Brest | 1-3 | BATE | Gam10 | 261 | |||
Thu | 21.May.2020 - 19:00 | Neman Grodno | 3-1 | Torpedo BelAZ | Gam10 | 220 | |||
Fri | 22.May.2020 - 18:00 | Slavia | 1-1 | Gorodeya | Gam10 | 176 | |||
Fri | 22.May.2020 - 20:00 | Shakhtyor | 4-0 | Belshina | Gam10 | 136 | |||
Sat | 23.May.2020 - 16:30 | Slutsk | 1-1 | Ruh Brest | Gam10 | 30 | |||
Sat | 23.May.2020 - 18:30 | Isloch | 1-2 | Ynergetyk-BDU | Gam10 | 34 | |||
Sat | 23.May.2020 - 20:30 | Vitebsk | 1-1 | Dinamo Minsk | Gam10 | 123 | |||
Fri | 29.May.2020 - 18:00 | Torpedo BelAZ | 2-1 | Smolevichy-STI | Gam11 | ||||
Fri | 29.May.2020 - 20:00 | Gorodeya | 0-2 | Neman Grodno | Gam11 | 63 | |||
Sat | 30.May.2020 - 17:00 | Belshina | 2-3 | Slavia | Gam11 | 40 | |||
Sat | 30.May.2020 - 19:00 | Dinamo Minsk | 0-1 | Shakhtyor | Gam11 | 52 | |||
Sun | 31.May.2020 - 16:00 | Ynergetyk-BDU | 3-3 | Vitebsk | Gam11 | 27 | |||
Sun | 31.May.2020 - 18:00 | BATE | 1-0 | Isloch | Gam11 | 132 | |||
Sun | 31.May.2020 - 20:00 | Ruh Brest | 1-4 | Dinamo Brest | Gam11 | 23 | |||
Mon | 01.Jun.2020 - 18:00 | Minsk | 1-0 | Slutsk | Gam11 | ||||
Fri | 05.Jun.2020 - 19:00 | Smolevichy-STI | 4-1 | Gorodeya | Gam12 | ||||
Sat | 06.Jun.2020 - 14:00 | Slutsk | 1-1 | Torpedo BelAZ | Gam12 | 38 | |||
Sat | 06.Jun.2020 - 16:00 | Isloch | 1-1 | Ruh Brest | Gam12 | 16 | |||
Sat | 06.Jun.2020 - 18:00 | Slavia | 1-3 | Neman Grodno | Gam12 | 26 | |||
Sat | 06.Jun.2020 - 20:00 | Dinamo Brest | 6-1 | Minsk | Gam12 | 65 | |||
Sun | 07.Jun.2020 - 16:00 | Vitebsk | 2-2 | BATE | Gam12 | 59 | |||
Sun | 07.Jun.2020 - 18:00 | Belshina | 0-4 | Dinamo Minsk | Gam12 | 32 | |||
Sun | 07.Jun.2020 - 20:00 | Shakhtyor | 1-0 | Ynergetyk-BDU | Gam12 | 17 | |||
Fri | 12.Jun.2020 - 18:00 | Minsk | 0-1 | Isloch | Gam13 | 46 | |||
Fri | 12.Jun.2020 - 20:00 | Gorodeya | 3-0 | Slutsk | Gam13 | 35 | |||
Sat | 13.Jun.2020 - 16:00 | Neman Grodno | 2-0 | Smolevichy-STI | Gam13 | ||||
Sat | 13.Jun.2020 - 18:00 | Torpedo BelAZ | 0-2 | Dinamo Brest | Gam13 | 20 | |||
Sat | 13.Jun.2020 - 20:00 | Dinamo Minsk | 1-0 | Slavia | Gam13 | 20 | |||
Sun | 14.Jun.2020 - 16:00 | Ynergetyk-BDU | 0-1 | Belshina | Gam13 | ||||
Sun | 14.Jun.2020 - 18:00 | Ruh Brest | 0-1 | Vitebsk | Gam13 | ||||
Sun | 14.Jun.2020 - 20:00 | BATE | 2-2 | Shakhtyor | Gam13 | ||||
Fri | 19.Jun.2020 - 17:00 | Slavia | 2-1 | Smolevichy-STI | Gam14 | ||||
Fri | 19.Jun.2020 - 19:00 | Slutsk | 0-1 | Neman Grodno | Gam14 | 37 | |||
Sat | 20.Jun.2020 - 16:00 | Isloch | 2-2 | Torpedo BelAZ | Gam14 | 13 | |||
Sat | 20.Jun.2020 - 18:00 | Dinamo Brest | 3-1 | Gorodeya | Gam14 | 7 | |||
Sat | 20.Jun.2020 - 20:00 | Dinamo Minsk | 0-0 | Ynergetyk-BDU | Gam14 | 4 | |||
Sun | 21.Jun.2020 - 16:00 | Belshina | 0-2 | BATE | Gam14 | 9 | |||
Sun | 21.Jun.2020 - 18:00 | Vitebsk | 1-0 | Minsk | Gam14 | 9 | |||
Sun | 21.Jun.2020 - 20:00 | Shakhtyor | 1-1 | Ruh Brest | Gam14 | 2 | |||
Fri | 26.Jun.2020 - 17:00 | Ynergetyk-BDU | 5-0 | Slavia | Gam15 | 7 | |||
Fri | 26.Jun.2020 - 19:00 | Smolevichy-STI | 2-1 | Slutsk | Gam15 | ||||
Sat | 27.Jun.2020 - 16:30 | Minsk | 1-1 | Shakhtyor | Gam15 | 4 | |||
Sat | 27.Jun.2020 - 18:30 | Neman Grodno | 1-0 | Dinamo Brest | Gam15 | 11 | |||
Sat | 27.Jun.2020 - 20:30 | BATE | 0-2 | Dinamo Minsk | Gam15 | 21 | |||
Sun | 28.Jun.2020 - 16:00 | Torpedo BelAZ | 1-0 | Vitebsk | Gam15 | 4 | |||
Sun | 28.Jun.2020 - 18:00 | Ruh Brest | 3-0 | Belshina | Gam15 | 4 | |||
Sun | 28.Jun.2020 - 20:00 | Gorodeya | 0-2 | Isloch | Gam15 | 4 | |||
Fri | 03.Jul.2020 - 17:00 | Slavia | 3-1 | Slutsk | Gam16 | 26 | |||
Fri | 03.Jul.2020 - 19:00 | Smolevichy-STI | 3-3 | Dinamo Brest | Gam16 | ||||
Sat | 04.Jul.2020 - 16:00 | BATE | 0-1 | Ynergetyk-BDU | Gam16 | 10 | |||
Sat | 04.Jul.2020 - 18:00 | Gorodeya | 2-2 | Vitebsk | Gam16 | 10 | |||
Sat | 04.Jul.2020 - 20:00 | Neman Grodno | 1-0 | Isloch | Gam16 | 12 | |||
Sun | 05.Jul.2020 - 16:00 | Minsk | 2-2 | Belshina | Gam16 | 9 | |||
Sun | 05.Jul.2020 - 18:00 | Torpedo BelAZ | 1-4 | Shakhtyor | Gam16 | 9 | |||
Sun | 05.Jul.2020 - 20:00 | Ruh Brest | 1-0 | Dinamo Minsk | Gam16 | 5 | |||
Fri | 10.Jul.2020 - 18:30 | Smolevichy-STI | 3-1 | Isloch | Gam17 | ||||
Sat | 11.Jul.2020 - 16:30 | Belshina | 2-1 | Torpedo BelAZ | Gam17 | 10 | |||
Sat | 11.Jul.2020 - 18:30 | BATE | 1-1 | Slavia | Gam17 | 13 | |||
Sat | 11.Jul.2020 - 20:30 | Shakhtyor | 4-1 | Gorodeya | Gam17 | 16 | |||
Sun | 12.Jul.2020 - 16:30 | Ynergetyk-BDU | 1-8 | Ruh Brest | Gam17 | 4 | |||
Sun | 12.Jul.2020 - 18:30 | Dinamo Minsk | 1-0 | Minsk | Gam17 | 11 | |||
Sun | 12.Jul.2020 - 20:30 | Vitebsk | 0-0 | Neman Grodno | Gam17 | 11 | |||
Fri | 17.Jul.2020 - 18:00 | Slutsk | 2-1 | Isloch | Gam18 | 22 | |||
Fri | 17.Jul.2020 - 20:00 | Gorodeya | 2-1 | Belshina | Gam18 | 20 | |||
Sat | 18.Jul.2020 - 16:30 | Vitebsk | 1-0 | Smolevichy-STI | Gam18 | ||||
Sat | 18.Jul.2020 - 20:30 | Ruh Brest | 0-3 | BATE | Gam18 | 21 | |||
Sun | 19.Jul.2020 - 16:45 | Minsk | 2-1 | Ynergetyk-BDU | Gam18 | 10 | |||
Sun | 19.Jul.2020 - 18:45 | Neman Grodno | 0-0 | Shakhtyor | Gam18 | 9 | |||
Sun | 19.Jul.2020 - 20:45 | Torpedo BelAZ | 0-0 | Dinamo Minsk | Gam18 | 7 | |||
Fri | 24.Jul.2020 - 18:00 | Ruh Brest | 3-3 | Slavia | Gam19 | 10 | |||
Fri | 24.Jul.2020 - 20:00 | Vitebsk | 2-0 | Slutsk | Gam19 | 13 | |||
Sat | 25.Jul.2020 - 16:30 | Isloch | 2-0 | Dinamo Brest | Gam19 | 15 | |||
Sat | 25.Jul.2020 - 18:30 | Belshina | 0-1 | Neman Grodno | Gam19 | 13 | |||
Sat | 25.Jul.2020 - 20:30 | Dinamo Minsk | 1-0 | Gorodeya | Gam19 | 14 | |||
Sun | 26.Jul.2020 - 16:00 | Ynergetyk-BDU | 1-4 | Torpedo BelAZ | Gam19 | 1 | |||
Sun | 26.Jul.2020 - 18:00 | BATE | 6-0 | Minsk | Gam19 | 16 | |||
Sun | 26.Jul.2020 - 20:00 | Shakhtyor | 4-0 | Smolevichy-STI | Gam19 | ||||
Fri | 31.Jul.2020 - 18:30 | Slutsk | 0-2 | Shakhtyor | Gam20 | 42 | |||
Fri | 31.Jul.2020 - 20:30 | Dinamo Brest | 1-0 | Vitebsk | Gam20 | 42 | |||
Sat | 01.Aug.2020 - 16:30 | Smolevichy-STI | 0-3 | Belshina | Gam20 | ||||
Sat | 01.Aug.2020 - 18:30 | Slavia | 2-4 | Isloch | Gam20 | 24 | |||
Sat | 01.Aug.2020 - 20:30 | Neman Grodno | 1-0 | Dinamo Minsk | Gam20 | 32 | |||
Sun | 02.Aug.2020 - 16:00 | Torpedo BelAZ | 3-2 | BATE | Gam20 | 53 | |||
Sun | 02.Aug.2020 - 18:00 | Minsk | 0-1 | Ruh Brest | Gam20 | 11 | |||
Sun | 02.Aug.2020 - 20:00 | Gorodeya | 1-1 | Ynergetyk-BDU | Gam20 | 17 | |||
Thu | 06.Aug.2020 - 18:00 | Belshina | 4-2 | Slutsk | Gam21 | 60 | |||
Thu | 06.Aug.2020 - 20:00 | Shakhtyor | 1-0 | Dinamo Brest | Gam21 | 57 | |||
Fri | 07.Aug.2020 - 18:00 | Vitebsk | 2-3 | Isloch | Gam21 | 54 | |||
Sat | 08.Aug.2020 - 16:00 | Ynergetyk-BDU | 1-1 | Neman Grodno | Gam21 | 8 | |||
Sat | 08.Aug.2020 - 18:00 | Ruh Brest | 3-3 | Torpedo BelAZ | Gam21 | 8 | |||
Sat | 08.Aug.2020 - 20:00 | BATE | 1-0 | Gorodeya | Gam21 | 56 | |||
Fri | 21.Aug.2020 - 16:00 | Slutsk | 1-2 | Dinamo Minsk | Gam22 | 56 | |||
Fri | 21.Aug.2020 - 18:00 | Isloch | 4-2 | Shakhtyor | Gam22 | 29 | |||
Fri | 21.Aug.2020 - 20:00 | Dinamo Brest | 1-2 | Belshina | Gam22 | 46 | |||
Sat | 22.Aug.2020 - 16:00 | Ynergetyk-BDU | 4-1 | Smolevichy-STI | Gam22 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 18:00 | Gorodeya | 1-3 | Ruh Brest | Gam22 | 3 | |||
Sun | 23.Aug.2020 - 16:00 | Slavia | 1-1 | Vitebsk | Gam22 | 11 | |||
Sun | 23.Aug.2020 - 18:00 | Torpedo BelAZ | 1-1 | Minsk | Gam22 | 17 | |||
Sun | 23.Aug.2020 - 20:00 | Neman Grodno | 0-2 | BATE | Gam22 | 22 | |||
Sat | 29.Aug.2020 - 14:30 | Minsk | 4-3 | Neman Grodno | Gam9 | 12 | |||
Fri | 11.Sep.2020 - 17:00 | Minsk | 3-0 | Gorodeya | Gam23 | 25 | |||
Sat | 12.Sep.2020 - 14:00 | Ruh Brest | 2-3 | Neman Grodno | Gam23 | 6 | |||
Sat | 12.Sep.2020 - 16:00 | BATE | 5-2 | Smolevichy-STI | Gam23 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 18:00 | Shakhtyor | 5-0 | Vitebsk | Gam23 | 10 | |||
Sat | 12.Sep.2020 - 20:00 | Dinamo Minsk | 2-4 | Dinamo Brest | Gam23 | 7 | |||
Sun | 13.Sep.2020 - 16:00 | Belshina | 2-3 | Isloch | Gam23 | 6 | |||
Sun | 13.Sep.2020 - 18:00 | Torpedo BelAZ | 4-2 | Slavia | Gam23 | 11 | |||
Fri | 18.Sep.2020 - 16:30 | Smolevichy-STI | 0-6 | Ruh Brest | Gam24 | ||||
Fri | 18.Sep.2020 - 18:30 | Neman Grodno | 2-0 | Minsk | Gam24 | 21 | |||
Sat | 19.Sep.2020 - 14:00 | Vitebsk | 1-1 | Belshina | Gam24 | 3 | |||
Sat | 19.Sep.2020 - 16:00 | Dinamo Brest | 2-1 | Ynergetyk-BDU | Gam24 | 2 | |||
Sat | 19.Sep.2020 - 18:00 | Gorodeya | 1-3 | Torpedo BelAZ | Gam24 | 2 | |||
Sun | 20.Sep.2020 - 13:00 | Isloch | 2-1 | Dinamo Minsk | Gam24 | 7 | |||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Slutsk | 1-3 | BATE | Gam24 | 14 | |||
Sun | 20.Sep.2020 - 17:00 | Slavia | 1-0 | Shakhtyor | Gam24 | 6 | |||
Wed | 23.Sep.2020 - 16:00 | Smolevichy-STI | 0-4 | Minsk | Gam10 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 14:00 | Ynergetyk-BDU | 1-1 | Isloch | Gam25 | 4 | |||
Sat | 26.Sep.2020 - 16:00 | Gorodeya | 1-1 | Slavia | Gam25 | 2 | |||
Sat | 26.Sep.2020 - 18:00 | Torpedo BelAZ | 0-1 | Neman Grodno | Gam25 | 3 | |||
Sat | 26.Sep.2020 - 20:00 | BATE | 2-4 | Dinamo Brest | Gam25 | 16 | |||
Sun | 27.Sep.2020 - 17:00 | Dinamo Minsk | 1-0 | Vitebsk | Gam25 | 4 | |||
Sun | 27.Sep.2020 - 19:00 | Ruh Brest | 5-0 | Slutsk | Gam25 | 2 | |||
Mon | 28.Sep.2020 - 16:00 | Minsk | 2-1 | Smolevichy-STI | Gam25 | ||||
Fri | 02.Oct.2020 - 16:00 | Dinamo Minsk | 2-1 | Smolevichy-STI | Gam21 | ||||
Fri | 16.Oct.2020 - 15:30 | Slutsk | 2-1 | Minsk | Gam26 | 23 | |||
Sat | 17.Oct.2020 - 16:00 | Vitebsk | 1-0 | Ynergetyk-BDU | Gam26 | 1 | |||
Sat | 17.Oct.2020 - 18:00 | Neman Grodno | 0-1 | Gorodeya | Gam26 | 9 | |||
Sun | 18.Oct.2020 - 13:45 | Smolevichy-STI | 1-4 | Torpedo BelAZ | Gam26 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:45 | Isloch | 2-2 | BATE | Gam26 | 3 |
Football Competitions
National Club Competitions |
NGA ZAF GHA AGO DZA ARE TUN QAT SAU MOZ STP GBR ESP AFR ALB ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL BRA CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DEU DNK ECU EGY EST FIN FRA GBR GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR ITA JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MYS NLD NOR NZL PAN PER POL PRT PRY ROU RUS SGP SLV SRB SVK SVN SWE THA TUR UKR URY USA VEN VNM WAL EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
AFR AFR AFR AFR AFR EUR EUR EUR WOR WOR WOR WOR SOU WOR N/C EUR EUR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI WOR ASI OCE EUR WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE EUR N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Premier League - 2020
- 100% 239 / 240 Games
- Home team wins 42.68%
- Draws 21.76%
- Away team wins 35.56%
- Over 1.5 73.64%
- Over 2.5 52.72%
- Over 3.5 35.98%
- Goals 704
- Goals /match 2.95
- Goals /match home 1.54
- Goals /match away 1.41
- Both teams score 54.39%
- Goals after 80' 17.33%
No tv schedule yet for US
(change)