This site uses cookies. When you browse the site you are consenting to its use. Know more.
   

Competition

Euroleague Women

Europe


Matches

Wed 2018-10-24 17:00 BK Nadezhda - ZVVZ USK Praha
Wed 2018-10-24 18:00 Olympiakos - Fenerbahçe
Wed 2018-10-24 19:30 TTT Rīga - Dynamo Kursk
Wed 2018-10-24 20:00 CCC Polkowice - Bourges Basket
Wed 2018-10-24 20:00 Charleville-Mézières - Uniqa Sopron
Wed 2018-10-24 21:00 Royal Castors Braine - Familia Schio
Wed 2018-10-24 23:30 Villeneuve d'Ascq - UMMC Yekaterinburg
Thu 2018-10-25 18:00 Antakya Belediyespor - CB Avenida
Wed 2018-10-31 19:00 Dynamo Kursk - Charleville-Mézières
Wed 2018-10-31 22:00 Bourges Basket - BK Nadezhda
Wed 2018-10-31 22:30 CB Avenida - Fenerbahçe
Wed 2018-10-31 23:00 Royal Castors Braine - Villeneuve d'Ascq
Thu 2018-11-01 17:00 UMMC Yekaterinburg - CCC Polkowice
Thu 2018-11-01 18:00 Antakya Belediyespor - TTT Rīga
Thu 2018-11-01 20:00 Uniqa Sopron - Olympiakos
Thu 2018-11-01 22:30 Familia Schio - ZVVZ USK Praha
Wed 2018-11-07 17:00 BK Nadezhda - UMMC Yekaterinburg
Wed 2018-11-07 19:00 Olympiakos - Dynamo Kursk
Wed 2018-11-07 19:30 Fenerbahçe - Uniqa Sopron
Wed 2018-11-07 20:30 TTT Rīga - CB Avenida
Wed 2018-11-07 21:00 ZVVZ USK Praha - Bourges Basket
Wed 2018-11-07 21:00 Charleville-Mézières - Antakya Belediyespor
Wed 2018-11-07 21:00 CCC Polkowice - Royal Castors Braine
Wed 2018-11-07 23:30 Villeneuve d'Ascq - Familia Schio
Wed 2018-11-28 17:00 UMMC Yekaterinburg - ZVVZ USK Praha
Wed 2018-11-28 19:00 Dynamo Kursk - Fenerbahçe
Wed 2018-11-28 22:00 Royal Castors Braine - BK Nadezhda
Wed 2018-11-28 22:30 CB Avenida - Uniqa Sopron
Wed 2018-11-28 22:30 TTT Rīga - Charleville-Mézières
Wed 2018-11-28 23:30 Villeneuve d'Ascq - CCC Polkowice

Group A

#   Team Points Matches W D L SP SA ΔS Sequences
1 = Schio 0 0 0 0 0 0 0 0
...
2 = Yekaterinburg 0 0 0 0 0 0 0 0
...
3 = Bourges 0 0 0 0 0 0 0 0
...
4 = USK Praha 0 0 0 0 0 0 0 0
...
5 = Nadezhda Orenburg 0 0 0 0 0 0 0 0
...
6 = Polkowice 0 0 0 0 0 0 0 0
...
7 = ESBVA-LM 0 0 0 0 0 0 0 0
...
8 = Castors Braine 0 0 0 0 0 0 0 0
...

Group B

#   Team Points Matches W D L SP SA ΔS Sequences
1 = Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0 0 0
...
2 = Sopron 0 0 0 0 0 0 0 0
...
3 = Avenida 0 0 0 0 0 0 0 0
...
4 = Dynamo Kursk 0 0 0 0 0 0 0 0
...
5 = Flammes Carolo 0 0 0 0 0 0 0 0
...
6 = Hatay 0 0 0 0 0 0 0 0
...
7 = TTT Rīga 0 0 0 0 0 0 0 0
...
8 = Olympiakos 0 0 0 0 0 0 0 0
...